Golden wood – najnowsze informacje

Najnowsze informacje z sieci

Budownictwo Nowości

Czy będzie moda na duże mieszkania?

Oczywiście, w dużych miastach najlepiej obecnie sprzedają się małe mieszkania, gdyż takie są po prostu tańsze. Można jednak zauważyć, że deweloperzy powoli zaczynają stawiać także na większe lokale. Może się to okazać ryzykowną decyzją, jednakże inwestorzy wierzą, że lokatorzy będą chcieli w przyszłości zmienić mieszkanie na większe, bez zmiany lokalizacji.

Sprawdź: Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

Oczywiście takie pomysły wchodzą na rynek bardzo ostrożnie. Najczęściej są to kameralne osiedla, w skład którego wchodzi kilka budynków wielorodzinnych. Obecnie największym zainteresowaniem cieszą się kawalerki i mieszkania dwupokojowe. Czy deweloperzy przekonają ludzi do inwestowania w większe mieszkania? Możliwe. Większa powierzchnia i przestrzeń to nie są jedyną zaletą. Lokatorzy mogą liczyć na otwartą loggię, dwie łazienki oraz dwa miejsca parkingowe. Mieszkania na parterze mogą posiadać także spory ogród.

Deweloperzy jednak starają się odpowiadać na oczekiwania rynku i w tym samym czasie skupiają się na budowie mniejszych mieszkań, na które wciąż jest popyt.