Golden wood – najnowsze informacje

Najnowsze informacje z sieci

kobieta z powiększonymi ustami
Medycyna

Szczegółowe informacje o zabiegu powiększenia ust

Szukając informacji na ten temat z pewnością wpisałaś w wyszukiwarkę frazę: “powiększanie ust sosnowiec”. Jak się zapewne sama zorientowałaś – nie musi to zawsze dawać pożądanych rezultatów. Dla osób takich ja Ty napisaliśmy ten tekst – pozwoli on dowiedzieć się więcej o zabiegu powiększenia ust ze sprawdzonego i zaufanego źródła.

 

Jak wykonuje się zabieg powiększania ust?

Istnieje wiele metod powiększania ust. Twój chirurg zaproponuje Ci różne opcje w zależności od Twoich celów estetycznych i czasu rekonwalescencji. Aby uzyskać odpowiedni dla siebie wygląd, może być wskazane przeprowadzenie dwóch lub więcej zabiegów.

 

Powiększanie ust a zastrzyki – transfer tłuszczu

W przypadku transferu tłuszczu, autologiczny tłuszcz (tłuszcz z własnego ciała) może zostać pobrany w drodze liposukcji z innej części ciała i wstrzyknięty w usta. Zastrzyki mogą wymagać powtórzenia, aż do uzyskania pożądanego efektu.

 

Powiększanie ust a zastrzyki – wypełniacze

Wypełniacze wykonane z naturalnego lub syntetycznego materiału biokompatybilnego, takiego jak kolagen lub kwas hialuronowy, działają jak substytut tłuszczu, aby wypełnić usta. Jeden zabieg jest zazwyczaj wystarczający do uzyskania pożądanego efektu. Rezultaty mogą być jednak tymczasowe i wymagać powtórnych zastrzyków.

 

Powiększanie ust a chirurgia – przeszczep skóry właściwej

Trwałą metodę powiększania ust uzyskuje się poprzez chirurgiczne przesunięcie wargi do przodu, za pomocą nacięć umieszczonych wewnątrz ust. Przeszczep skórno-tłuszczowy, pobrany z głębszych warstw skóry, może być następnie umieszczony pod błoną śluzową (wyściółką wargi), aby dodać jej puszystości.

 

Powiększanie ust a zabieg chirurgiczny – poszerzenie warg

Zabieg ten polega na wykonaniu nacięcia wzdłuż granicy kolorowej części warg, usunięciu paska skóry poza granicą, a następnie pociągnięciu kolorowej części w celu zwiększenia powierzchni warg.

 

Powiększanie ust a operacja – implant warg

Implanty warg można wszczepić przez maleńkie nacięcia w kącikach ust. Dostępnych jest wiele opcji implantów naturalnych lub syntetycznych. Twój chirurg omówi, która opcja jest dla Ciebie najlepsza.

 

Sprawdź: Powiększanie ust Dąbrowa Górnicza

 

Powiększanie ust a zabieg chirurgiczny – lifting warg

Usunięcie dodatkowej skóry i podniesienie warg pomoże osobom z luźną skórą lub tym, których usta są opadające w dół. Aby powiększyć górną wargę, wykonuje się nacięcie pod nosem i skraca się skórę, aby podciągnąć wargi. Inne techniki liftingu mogą skrócić górną wargę, aby odsłonić więcej zębów. Aby podnieść usta obrócone w dół, wykonuje się małe nacięcia z boku ust i usuwa się dodatkową skórę. Do tej procedury stosuje się bardzo małe szwy, które usuwa się cztery do pięciu dni później.

 

Jakie są moje opcje?

Istnieje wiele różnych możliwości powiększenia lub poprawienia rozmiaru i kształtu ust: zastrzyki z tłuszczu, zastrzyki z wypełniaczy, przeszczep skóry właściwej, powiększenie warg, implanty ust i podniesienie ust. Zastrzyki, przeszczepy i implanty mogą fizycznie zmienić pulchność i objętość ust, podczas gdy liftingi i powiększanie warg mogą zmienić kształt i zwiększyć ilość kolorowego obszaru warg.

 

Wiele osób odkryło również, że makijaż permanentny może również pomóc w podkreśleniu ust i zwiększeniu ich widoczności bez konieczności wykonywania zabiegu chirurgicznego lub codziennego nakładania makijażu.