Golden wood – najnowsze informacje

Najnowsze informacje z sieci

Mieszkanie zakupione za gotówkę z gdańskiego skupu mieszkań. Na zdjęciu widać kanapę, szafę, obraz oraz roślinę w doniczce.
Nowości

Skup mieszkań, wynajem i koronawirus

Jestem zdecydowanie pewien, że życie po czasach pandemii będzie o niebo łatwiejsze. Oczywiście zawsze zostaną nam nasze ukochane skupy nieruchomości za gotówkę, chociaż nie ukrywam – bardzo lubię wynajem.

Co ciekawe, znalezienie np. Dobrego skupu mieszkań wcale nie jest tak proste, jak wpisanie w wyszukiwarkę hasła: “skup mieszkań za gotówkę Gdańsk”, ponieważ czasy zdecydowanie się zmieniły.

Wszystko dlatego, że już żadna firma nigdy nie będzie taka sama, przez co jeszcze bardziej uwydatnia się stara maksyma, że coś nie jest czemuś równe (w tym przypadku: “skup mieszkań za gotówkę skupowi mieszkań za gotówkę nie jest równy”).

 

Ceny wynajmu

W ostatnich latach obserwowaliśmy drastyczny wzrost cen wynajmu, zwłaszcza w większych miastach. Wydaje się jednak, że pandemia nie tylko powstrzymała ten wzrost, ale także wiele spadków. W tym kontekście działania interwencyjne dotyczące czynszów, które zostały przeprowadzone w miastach takich jak Berlin, Paryż, Dublin i Barcelona, nie wydają się mieć wyraźnego wpływu na dochody, ale muszą być obecne w przyszłości.

Reklama: Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz

 

Digitalizacja rynku

Rynek wynajmu i skupów mieszkań za gotówkę, podobnie jak wszystko inne wokół nas, doświadczył przyspieszenia w zakresie cyfryzacji. Biznes jest bardziej cyfrowy niż kiedykolwiek wcześniej, podobnie jak konsumenci. Ograniczenia w przemieszczaniu się i fakt, że nie można było dokonać osobistych oględzin domu, udowodniły jedną rzecz, którą już wiedzieliśmy: stare  czasy minęły bezpowrotnie, co potwierdzi każdy szanujący się skup mieszkań za gotówkę.