Golden wood – najnowsze informacje

Najnowsze informacje z sieci

Medycyna

Lifting brwi i powiek

Jak wypełnić końce brwi, ale tak, aby nadal wyglądały naturalnie. Po latach ich pęsetowania i woskowania wydaje się, że włosy nigdy tam nie rosną! Czy to brzmi znajomo? Bez twojej naturalnej brwi, może być trochę trudne, aby wiedzieć, gdzie się kończą. Dzięki nowej technice, twoje brwi będą nieco uniesione, a w niektórych przypadkach wydłużone. Tworzy to naturalny, niechirurgiczny lifting brwi. Ogólnie rzecz biorąc, ogon brwi powinien zawsze znajdować się wyżej niż cebulka lub przynajmniej na tym samym poziomie. To otworzy okolice oczu i ładnie oprawi twarz.

Sprawdź: Botoks Sosnowiec

Dlaczego przedłużanie brwi nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem? Przedłużenie ogona brwi może spowodować opadający efekt, ściągnąć twarz w dół i sprawić, że będziesz wyglądać smutno. Twoje brwi naturalnie zatrzymują się w miejscu, które unosi twarz do góry i na zewnątrz. Chociaż możemy obejść twój naturalny kształt i unieść go trochę w ogonach.

Aby zmierzyć, gdzie kończy się ogon brwi, po prostu umieść ołówek do brwi ukośnie przy nozdrzach i wyrównaj go z boku oka. W miejscu, w którym ołówek uderza w kość brwiową, brew powinna się kończyć (lub można ją przedłużyć), aby nie wyglądała sztucznie. Aby uzyskać bardziej naturalny wygląd, mapujemy od środkowej części ucha do łuku brwiowego, aby mapowanie efektu liftingu rozpoczynało się od najwyższej części ucha.