Golden wood – najnowsze informacje

Najnowsze informacje z sieci

gdyńskie mieszkanie ze skupu mieszkań
Nowości

Dlaczego lepiej sprzedać dom skupowi mieszkań niż swojemu przyjacielowi?

Szukając informacji na ten temat mogłeś wpisać: “skup mieszkań Gdynia” w wyszukiwarkę i nie znaleźć tam kompletnie nic wartościowego. To normalne. Dlatego też przygotowaliśmy poniższy tekst – by pomóc rozwiązać Ci problem z nagłówka, przy czym zaznaczamy już na wstępie, że skup mieszkań jest znacznie lepszą opcją, więc pytanie “dlaczego” jest jak najbardziej na miejscu. Dlaczego lepiej skorzystać z usług skupu mieszkań?

 

Twój przyjaciel ma stronniczą perspektywę

Kiedy sprzedajesz dom (a twój przyjaciel go kupuje), oboje będziecie mieć swój własny najlepszy interes w sercu. Jednak niewiele potrzeba, aby te “wody” stały się mętne. W przypadku ogromnej decyzji finansowej, takiej jak ta, lepiej jest móc skupić się na swoich potrzebach. Kiedy masz do czynienia z przyjacielem, możesz bać się nadepnąć mu na odcisk (co nie występuje, jeśli w grę wchodzi skup mieszkań).

 

Na przykład, czy będziesz w stanie powiedzieć przyjaciółce, że jej oferta kupna Twojego domu jest zbyt niska? Z drugiej strony, czy twój przyjaciel będzie się bał powiedzieć Ci, że twoje zaniedbane podwórko wymaga kosztownej aranżacji zanim złoży podpis lub że zamiast tego powinieneś obniżyć cenę?

 

Wszystko to jest niepotrzebnym hałasem, który nie występuje w przypadku sprzedaży mieszkania do skupu mieszkań. Sama Gdynia słynie z bardzo dobrych skupów mieszkań – dlaczego by nie skorzystać z takiej oferty? Skup mieszkań zapewnia brak emocjonalnych decyzji i spokój ducha, nie mówiąc już o szybkiej gotówce.

Skup mieszkań da Ci szybszy i pewniejszy zysk

Przy sprzedaży mieszkania przyjacielowi, prawdopodobnie poczujesz się rozdarty między daniem im dobrej oferty, a sprzedażą domu za największą ilość pieniędzy. Ponadto, jeśli sprzedajesz mieszkanie tylko jednej osobie, stracisz potencjał dla wielu ofert, a nawet potencjalnej wojny licytacyjnej, które mogą prowadzić swoje zyski wyższe niż to, co początkowo sobie wyobrażałeś.

 

Jeśli zaakceptujesz ofertę przyjaciela od razu, to nie ma szansy, aby nawet zobaczyć, czy wyższy zysk jest możliwy.

 

Reklama: Deweloperzy Bydgoszcz

 

Nie robiąc tak głupich rzeczy, możesz poczekać i sprawdzić wiele innych ofert, jedną z nich może być oferta skupu mieszkań. Skup mieszkań zapewni Ci wiele pozytywów, m.in. szybkość gotówki jaką otrzymasz. Czy tego samego będziesz oczekiwać od przyjaciela? Przyjaciel prawdopodobnie postara się oddać Ci dług jak najpóźniej.

 

Skup mieszkań jest jedynym rozsądnym wyjściem – zapewnia Ci wszystko, czego możesz oczekiwać od oferty mieszkaniowej.