Budownictwo Ciekawostki Finanse

Nowe inwestycje na Tęczowym Osiedlu

Przy ulicy Filarowej powstają Nowe mieszkania na sprzedaż Bydgoszcz. Oferty są aktualne w blokach oznaczonych symbolami F-11 i F-9. Więcej informacji dostępnych jest na stronie internetowej. Budynki znajdują się na nowym osiedlu – Tęczowe Osiedle, gdzie dostępne są również domy jednorodzinne.

Deweloper oferuje mieszkania minimum 30m kw., jak również dwupoziomowe apartamenty. Bloki są wyposażone w podziemne garaże oraz komórki piwniczne. Warto zaznaczyć, że każde mieszkanie posiada również balkon. Analizując ofertę dewelopera SIM, rzuca się w oczy wyposażenie na wysokim poziomie. W standard mieszkania wchodzą antywłamaniowe drzwi, nowoczesne okna PCV, inteligentny system zarządzana mieszkaniem, wideodomofon oraz windy. Osiedle cały czas się rozbudowuje. Obecnie w ofercie jest ok. 40 mieszkań oraz domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej. Bloki mają być gotowe już w IV kwartale 2017 roku i planowane są dalsze inwestycje.

Osiedle Tęczowe jest przyjazne dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji mieszkańców są duże i bezpieczne place zabaw, okolica jest monitorowana, a do szkół i przedszkoli nie jest daleko.

Deweloper oferuje również mieszkania na osiedlu Nd Brdą, gdzie na sprzedaż będą luksusowe apartamenty w stylu art deco. Istnieje tam duży kompleks budynków na zamkniętym osiedlu. Jeśli chodzi o same mieszkania, to metrażowo wygląda to podobnie jak na osiedlu Tęczowym – od 30-metrowej kawalerki do dwupoziomowego apartamentu (wszystkie we wcześniej wspomnianej aranżacji). Do dyspozycji mieszkańców będzie również siłownia.