Uroda

Lifting za pomocą botoksu

Powiększanie ust jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Powiększenie można osiągnąć za pomocą mniej lub bardziej inwazyjnych sposobów. Pacjenci, którzy chcą  powiększyć zbyt wąskie lub skorygować asymetryczne usta mogą skorzystać z szerokiej oferty wypełniaczy skórnych lub przeszczepu własnego tłuszczu.

Obecnie pomiędzy wielu dostępnymi jednym z najpopularniejszych wypełniaczy do zwiększania objętości ust jest Juvederm. Wypełniacz oparty jest na bazie kwasu hialuronowego to on powoduje zwiększenie objętości w skład którego wchodzi też środek znieczulający w postaci lidokainy. Użycie lidokainy uśmierza cierpienie pacjentów poprawiając w ten sposób warunki przeprowadzania zabiegów. Efekty stosowania wypełniaczy widoczne są przez okres 5-ciu do 8-miu miesięcy, maksymalnie do roku po aplikacji. Wraz z wiekiem na naszej twarzy ujawniają się  oznaki starzenia. Im bardziej się uwidaczniają tym   intensywniej poszukujemy sposobów by ten proces spowolnić. Jednym z rozwiązań może być botoks, który pomoże skutecznie wygładzać zmarszczki i zapobiegać ich pogłębieniu.

Wstrzyknięcie botoksu powoduje czasowe zablokowanie przewodzenia impulsów nerwowych do mięśni które powodują pojawianie się zmarszczek. Zastrzyki podawane są w wyższych obszarach twarzy gdzie likwiduje zmarszczki i linie między brwiami. To także dobra metoda na  zlikwidowanie „kurzych łapek” które formują się się w okolicach oczu. Botoks nie wymaga żadnego znieczulenia. W pierwszej kolejności trzeba ustalić miejsca wstrzyknięć  i informuje  o niezbędnych środkach ostrożności jakie powinniśmy podjąć. Cała procedura zajmie około 20 do 30 minut.

Powinniśmy jednak sprawdzić czy otrzymujemy  oryginalny preparat, który podaje  nam uprawniony do tego lekarz. W ten sposób wyeliminujemy ryzyko zbędnych rozczarowań i problemów wynikających z niewłaściwego zastosowania preparatu. W wyniku zabiegu przeprowadzonego przez nie przeszkoloną osobę, bądź podaniu nieprzetestowanej podróbki mogą wystąpić groźne powikłania. Najczęściej słyszy się  o opadaniu powieki, niewyraźnym widzeniu, kłopotach z wymową. Takie oszczędności w rzeczywistości wcale się nie opłacą. Tylko oryginalny, certyfikowany produkt w rękach doświadczonego lekarza jest gwarancją efektywnego i bezpiecznego odmłodzenia wyglądu twarzy. Więcej informacji na temat zabiegów można znaleźć na stronie Botoks Sosnowiec