Biznes Technologie

Czy warto zwrócić uwagę na Dell Inspiron 5570?

Co dziś będziemy oceniać? Potężny i bogaty w funkcje laptop firmy Dell. Inspiron 5570 ma wiele do zaoferowania w swojej cenie. Z procesorem Intel Core i7 ósmej generacji jest w stanie przyspieszyć wykonywanie wielu zadań. Jego 12 GB pamięci RAM zapewnia działającym aplikacjom natychmiastowy dostęp do dużej ilości szybkiej pamięci oraz karty graficznej, która zapewnia rozrywkę multimedialną i wideo.

Wszystkie te elementy w połączeniu z dyskiem półprzewodnikowym o pojemności 512 GB, dyskiem twardym 1 TB oraz świetnym ekranem powinny uczynić laptopa przyszłościowym w takim sensie, że nieprędko będzie chciało się go wymieniać na nowszy model. Sprzęt marki Dell ma udokumentowaną historię stabilności oraz jakości, a najnowsza seria Inspiron idealnie wpisuje się w te trendy dzięki wysokiej jakości komponentom, które ze sobą idealnie współpracują.

Towarzyszący temu modelowi system operacyjny Windows 10 robi ogromne wrażenie. Przy najnowszych aktualizacjach niektóre sprzęty już nie dają rady, lecz Inspiron jest w stanie wyciągnąć jak najwięcej z tego systemu – również dzięki wbudowanemu asystentowi.

Co można jednak uznać za minus tego sprzętu? Osobiście znajdujemy zaledwie jeden. Jest niem sporadyczny, nagły wybuch aktywności wentylatora chłodzącego, który może czasem drażnić, kiedy masz zamiar popracować w ciszy.

Niezależnie od tego czy szukasz laptopa do domu czy do pracy, Inspiron 5570 na pewno się sprawdzi. Osoby, które ostatnimi czasy przywykły do nieco powolnych i opóźnionych sprzętów, przy tym modelu doświadczą nowego życia od samego momentu uruchomienia.

Każdy, kto chce ulepszyć swój domowy lub biznesowy laptop do czegoś, co przetrwa. Osoby zaznajomione z powolnymi i opóźnionymi komputerami doświadczą nowego życia, gdy ich laptop natychmiast się uruchomi.